Silne bóle głowy i wymioty u 12-latki

panie doktorze prpsze mi pomoc moja 12 letnia corka od 4 dni ma silne bole glowy bylismy u lekarza ale nic nie stwierdzil ale teraz doszlo do tego ze ma wymioty co 5 godzin leki przeciw bolowe nie pomagaja niewiem co mam jej podac i co dalej mama wiktori  maria dziekuje

Milena Lubowicz

Proszę koniecznie udać się do lekarza z dzieckiem, gdyż objawy te mogą wskazywać nawet na zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Należy dziecko zbadać.
Pozdrawiam