Silne bóle głowy, podwyższona temperatura ciała, drżenie rąk i potliwość
witam serdecznie od jakiegoś czasu źle się czuje ale badania nic nie wykazują tzn:mocz, morfologia jest ok trochę podwyższone mam tsh ale usg tarczycy jest idealne ponadto tomografia głowy też jest bez zarzutu a ja nadal źle się czuję mam silne bóle głowy temperaturę ciała podwyższoną drżą mi ręcę potliwość uderzenia gorąca a co najbardziej mi przeszkada to ogólne rozbicie prosze o jakiekolwiek wskazówki jakie mam badania wykonać i co może być przyczyną mojego złego samopoczucia

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z endokrynologiem. Za objawy może odpowiadać choroba tarczycy. Sugerowałbym wykonanie oznaczenia wolnych hormonów tarczycy - fT3 i fT4