Silne bóle głowy, podwyższona temperatura ciała, drżenie rąk i potliwość

witam serdecznie od jakiegoś czasu źle się czuje ale badania nic nie wykazują tzn:mocz, morfologia jest ok trochę podwyższone mam tsh ale usg tarczycy jest idealne ponadto tomografia głowy też jest bez zarzutu a ja nadal źle się czuję mam silne bóle głowy temperaturę ciała podwyższoną drżą mi ręcę potliwość uderzenia gorąca a co najbardziej mi przeszkada to ogólne rozbicie prosze o jakiekolwiek wskazówki jakie mam badania wykonać i co może być przyczyną mojego złego samopoczucia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z endokrynologiem. Za objawy może odpowiadać choroba tarczycy. Sugerowałbym wykonanie oznaczenia wolnych hormonów tarczycy - fT3 i fT4