Silne bóle głowy przy zasypianiu u 33-latki

męczą mnie silne bole głowy od dwóch tyg dzien i noc, przy zasypianiu pojawiają sie silne skurcze mózgu, podczas których jakbym traciła przytomność na sekundę lub dwie, przerażajace uczucie, czasami boje sie zasypiać, do tego silne dreszcze, przyspieszone bicie serca i ostry bol po bokach szyi, mam również zdiagnozowanego tętniaka do obserwacji, jestem zapisana do neurologa ale chciałabym wczesniej zrobić badania zeby miał juz jakiś obraz, jakie badania powinnam zrobić

Szanowna Pani, warto ponownie skontrolować tętniaka, dodatkowo należy wykluczyć czynnik psychiczny Pani stanu. Zalecam również wykonanie badania TSH i glukozy. Serdecznie pozdrawiam