Silne bóle i zawroty głowy oraz problemy z koncentracją 5 tygodnie po porodzie

Witam serdecznie. Jestem 5 tyg po porodzie, od tego czasu mam silne bole i zawroty glowy, problemy z koncentracja i mowieniem.4 lata temu (w czasie pierwszej ciazy) wycieto mi tarczyce z powodu raka i od tego czasu przyjmuje leki, w tej xhwili jest to dawka 100mcg, zmieniona 2 tyg temu ze 125 mcg, morfologia krwi w normie, jedynie lekka anemia, czy mozliwe ze czuje sie az tak zle przez tarczyce? Wiem ze organizm po porodzie potrzebuje czasu na regen. ale ja nie jestem w stanie norm funkcjonowac

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy wymagają konsultacji u ginekologa-endokrynologa i/lub neurologa.