Silne bóle jajników i mocne krwawienie

Witam. Ostatnimi czasy dokuczają mi silne bóle jajników, wczoraj dostałam także krwawienia, do tego rośnie moje podbrzusze. 4 testy ciążowe wykonane w przeciągu dwóch miesięcy od ostatniego stosunku (ostatnie dwa testy wykonałam w ciągu bieżącego tygodnia) dały wynik negatywny. Co może powodować takie dolegliwości? Dzisiaj ból był tak silny, że doprowadził mnie do łez.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Niemniej jednak warto wykonać USG aby wykluczyć inne nieprawidłowości w obrębie narządu rodnego.