Silne bóle między łopatkami

Witam. Od jakiegoś czasu mam silne bóle między łopatkami. Pojawiają się znikąd. Ból jest bardzo silny, tak jakby mi ktoś wbijał igły. W różnych porach dnia i nocy. Nie mogę wtedy oddychać ani się ruszać. Najlepiej jak leżę w jednej pozycji. Biorę Olfen75 i coraz mniej mi pomaga. Zdjęcie kręgosłupa nic nie wykazało. Od czego mogą być takie bóle?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie bóle mogą pochodzić z serca, płuc, mięśni oraz nerwobóli. Warto udać się do swojego lekarza rodzinnego by wykonać podstawowe badania w tym EKG.