Silne bóle palców i drętwienie

witam u miej mamy co jakiś czas występuje u lewej ręki silne bóle krzywi przeważnie dwa środkowe palce i są mocno spuchnięte co to może być i jak można jej pomóc doraźnie powiem że jak moczy sobie w szarym mydle to przynosi lekką ulgę czy jest jakiś domowy sposób na przyniesienie jej ulgi wizytę u lekarza ma dopiero za trzy tygodnie proszę o poradę jak mogę jej na chwilę obecną pomóż

Proponuję zastosować leczenie miejscowe żelem przeciwzapalnym np. Traumon, Diclac itp. ważne jest by to robić 3 do 5 razy dziennie przez kilka dni. Dalej po konsultacji lekarskiej.