Silne bóle po lewej stronie klatki piersiowej

Od paru miesiecy lapia mnie silne bole po lewej stronie klatki u goru, a min dolacza do tego bol przy oddychaniu i nie moge wziasc glebokiego oddechu, czesto ale nie zawsze dochodzi dretwnienie lewej reki, czasami do kolcia a czasem az do palcow. Bywa ze trzyma mnie kilka min a czasami nawet godzine ( biore wtedy apap i ide spac ) staram sie Nie wiem co to moze byc, lekarz 1 kontaktu mowi ze jestem mlody 28 lat i to nerwobole ale mnie nie badal tylko zgory postawil dniagnoze
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Biorą pod uwagę każdy zgłaszany objaw jako odrębny mógłbym zasugerować np złamanie żebra w wyniku urazu, problemy kardiologiczne. Niestety rozpatrując tą sprawę ogólnie nerwobóle są bardzo prawdopodobne. Być może konieczne będzie poszerzenie diagnostyki o dokładniejsze badania.