Silne bóle w dolnej części odcinka szyjnego
oD JAKIEGOŚ CZASU ODCZUWAŁEM BARDZO SILNE BÓLE W DOLNEJ CZĘŚCI ODCINKA SZYJNEGO. rtg WYKAZAŁO ZNIESIENIE LORDOZY ORAZ CECHY DYSKOPATII NA POZIOMIE C5-C-6,C6-C7 I ZMIANY ZWYRODNIENIOWE NA KRAWĘDZIC4-C5 ORAZ W STAWACH MIEDZYKRĘGOWYCH, ZWAPNIENIE W WIĄZADLE PRZYKRĘGOSŁUPOWYM PRZEDNIM. lEKARZ ZLECIŁ LASER I ĆWICZENIA SZYJI.

MĘŻCZYZNA, 78 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Z całą pewnością należy odpowiednio zająć się opisywanymi w badaniu nieprawidłowościami gdyż są to wykładniki choroby zwyrodnieniowej. Sugerowałbym skonsultować się z rehabilitantem.