Silne bóle w okolicy podżebrza i dołka

Dzień dobry Panie Doktorze W niedzielę wieczorem dostałam silnej biegunki- trwała przez noc i połowę dnia.Następnego dnia rano zaczął się silny ból w okolicy prawego podżebrza i dołka. Leczone : no-spa, ketonal. Zrobiłam zlecone badania i w biochemii wyszło : Kwas moczowy 347 umol/l, AspAT 34 U/l, AlAt 64 U/l i GGTP 240 U/l (!!!). Stale utrzymuje się nieznaczny ból (a raczej ucisk) w okolicy wątroby i żołądka. Czy byłby Pan w stanie zaryzykować jakąś diagnozę ?? Pozdrawiam serdecznie ! Eugenia J

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza zlecającego. Interpretacja powyższych wyników ma sens tylko i wyłącznie razem z bezpośrednim badaniem pacjenta.