Silne bóle w prawym podbrzuszu

Witam. Od jakiegoś czasu miewam silne bóle w prawym podbrzuszu, może powiedzieć, że tuż przy biodrze. Czasem jest tak , że ból promieniuje i boli również przy cewce moczowej. Jakiś czas temu miałam robioną kokoloskopie, jednak ból zaczął się dwa tygodnie po badaniu, czy zatem możliwe jest ze to przez owo badanie? Kłucie w podbrzuszu odczuwam nieprzerwanie, jednak czasem miewam silne kolki, zwłaszcza w nocy. Bywa również ze ból słabnie po wypróżnieniu się.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy mogą sugerować zakażenie układu moczowego, kamicę nerkową, zmiany w obrębie kręgosłupa odcinka L-S i inne. Proszę skonsultować się z internistą, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.