Silne dolegliwości bólowe 2 tygodnie po operacji kręgosłupa - czy to normalne?

Witam Mija 13 ta doba od operacji kręgosłupa implant l4 l5 leżę w łóżku codziennie wstaję z wielkim wysiłkiem oczywiście po zażyciu tabletki przeciwbólowych aby pochodzić 1 godz po pokoju i spowrotem do łóżka. Bóle wogole nie ustępują,obrocenie się na bok czy przesunięcie miednicy graniczy wielkim wyzwaniem. Chciałbym się dowiedzieć czy takie bóle to norma do jakiegoś czasu czy powinienem jak najszybciej skontaktować się z lekarzem operujacym Z góry dziękuję za pomoc! Bardzo cierpiący

Szanowny Panie, bóle niestety mogą się dość długo utrzymywać, aczkolwiek w razie jakichkolwiek wątpliwości warto udać się do lekarza prowadzącego