Silne plamienia po łyżeczkowaniu macicy

Witam.
tydzień temu miałam zabieg łyżeczkowania, gdyż moje maleństwo obumarło w 9 tyg. ciąży, a lekarz stwierdził to w 11 tyg. ciąży. Zaraz poszłam na oddział i dostałam tabletkę na poronienie, ale to nie pomogło, więc następnego dnia rano miałam zabieg łyżeczkowania.
Po zabiegu miałam przez kilka godz. krwawienie, a później tylko plamienia, które utrzymują się już 8 dzień. Na początku były słabsze i brązowe, a teraz są mocniejsze i czerwone. Za tydzień mam wizytę u gin. kontrolna i nie wiem, czy jeżeli będę miała nadal plamienia, to czy mam na tą wizytę jechać i jak długo te plamienia jeszcze będę miała.
Proszę o odp. załamana stratą swojej niuni(*)

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
tydzień temu miałam zabieg łyżeczkowania, gdyż moje maleństwo obumarło w 9 tyg. ciąży, a lekarz stwierdził to w 11 tyg. ciąży. Zaraz poszłam na oddział i dostałam tabletkę na poronienie, ale to nie pomogło, więc następnego dnia rano miałam zabieg łyżeczkowania.
Po zabiegu miałam przez kilka godz. krwawienie, a później tylko plamienia, które utrzymują się już 8 dzień. Na początku były słabsze i brązowe, a teraz są mocniejsze i czerwone. Za tydzień mam wizytę u gin. kontrolna i nie wiem, czy jeżeli będę miała nadal plamienia, to czy mam na tą wizytę jechać i jak długo te plamienia jeszcze będę miała.
Proszę o odp. załamana stratą swojej niuni(*)

Witam.
Bardzo mi przykro z powodu Pani straty.
Krwawienie i plamienie po poronieniu może trwać nawet dwa tygodnie. Proszę udać się na wizytę kontrolną, nawet jeśli wciąż będzie Pani wtedy plamić. Jeśli by zaś krwawienie jeszcze nasiliło się, to radzę wizytę przyspieszyć.
Pozdrawiam ciepło!