Silne pobudzenie i brak snu podczas stosowania Pulsatilli

Biorę Pulsatillę po raz drugi, ale tym razem jestem bardzo silnie pobudzona ( choć nie jest to uczucie męczące), pełna energii ( , aktywności 2-3 wiekszej.Problemem jest bardzo słabe zasypianie w trakcie brania , nieraz nad ranem a dzis nie spałam wcale, choć potrzeba snu nawet w dzięn jest i tak mniejsza. Nastapiło też b.silne wypożźnienie , choć bez objawów zapalnych ( ból brzucha pojawil sie na sam koniec tego "oczyszczenia: wręcz. dzis nie wzięłam .Czekam na wynik na obewcnośc nużeńca -

Dzień dobry,

ponieważ nie jestem lekarzem psychiatrą, nie mogę odpowiedzieć na Pani pytanie. Proszę skonsultować się z lekarzem, który prowadzi Pani leczenie farmakologiczne.

Pozdrawiam,
K.Stasik