Silne skurcze żołądka u 29-latki

od jakiegoś czasu mam straszne skurcze żołądka, nic nie pomagało, każda pozycja czy leżąca czy siedząca nie była odpowiednia, dopiero buscopan pomógł. biorę silne leki przeciwzapalne olfen ponieważ mam RZS. boje sie isc do gastrologa. czy może mi ktos powiedziec co mi dolega i co jeść żeby uniknąć tych skurczy? dziękuję Kasia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza , gdyż u osób z RZSem często pojawiają się różnego rodzaju problemy z żołądkiem.