Silne wzdęcia, pieczenie żołądka, zaparcia, osłabienie i zawroty głowy

Witam, od kilku miesiecy po posiłku mam silne wzięcia jelit , podraznienie pieczenie żołądka , zaparcia , silne osłabienie , zawroty głowy , poczucie nieobecności . Zrobiłem ph-metrie wyszło tylko ze mam wysokozasadowe środowisko żołądka, gastroskopia-podrażnionialem żołądka. Przeleczyłem metronidazolem bakterie , niestety bez żadnej poprawy , brak pasożytów . Morfologia w normie , w rozmazie ponad norma baso i eosofile . Nie wiem co dalej badać a wizytę u gastronomia ma za 2 msc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawione objawy mogą być wynikiem wielu różnych jednostek chorobowych, jednak opierając się na przedstawionym opisie można wnioskować iż jest to zapalenie błony śluzowej żołądka - przewlekłe.