Silne zawroty głowy i nadciśnienie przy nerwicy

Od pół roku zmagam się z chorobą.Miałem silny zawrót głowy i myślałem , że już koniec ze mną. Trafiłem na pogotowie - tam stwierdzono duże ciśnienie.Od tamtej pory 3 razy byłem w szpitalu na SOR i badania wyszły ok. Miałem dziwne uczucie jakby serce zatrzymywało się. Postanowiłem położyć się na badania na kardio.Tu też wszystko ok. Na neurologii też ok. Słabo mi było jak wchodziłem do sklepu.Obecnie biorę Afobam i Doxepin i jest w miarę.Mam szumy uszne,zawroty i boli mnie głowa. Czy to nerwica?

Dzień dobry!

Tak, jest możliwe, że objawy związane są z nerwicą, stanami lękowymi itp. Proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą i/ lub psychologiem.

Pozdrawiam!