Silne zawroty głowy, jakby ktoś mnie mocno uderzył

Witam, od czasu do czasu (czasami kilka razy w miesiącu, a czasem raz na kilka miesięcy) dostaje silnych zawrotow glowy. Czuję się dokladnie tak jakby ktoś mnie bardzo mocno uderzyl w glowę od razu muszę się czegoś zlapać, najlepiej polożyć się. (Zawroty pojawiaja się i w pozycji siedzącej i stojącej) Przez chwilę jestem zdezorientowana, czasami robi mi się gorąco a po samym ataku mam wrazenie "helikoptera" niczym po upojeniu alkoholowym. Najgorsze jest to, ze nie jest to związane z żadną czynnością, ani porą dnia czy też pogoda. Ekg, echo serca oraz badanie wysilkowe nic nie wykazaly (oprocz mikroskopijnej wady jednej z zastawek.) Jednak lekarz stwierdzil, ze jest to na tyle minimalna zmiana, ze nie kwalifikuje sie do niczego ani tez nie ma prawa wplywać na funkcjonowanie. Tomografia komputerowa takze nie wykazala żadnych zmian. Chciałabym się dowiedzieć co to może być i czy da si3 to jakoś leczyć. Najchetniej dalabym się zbadać podczas ataku ale jest to niemożliwe.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udanie się z tymi dolegliwościami do laryngologa. Pozdrawiam.