Silne zawroty głowy z nudnościami od dwóch miesięcy a wynik badania TK głowy bez kontrastu

"SILNE ZAWROTY GŁOWY Z NUDNOŚCIAMI OD OK 2-CH MIESIĘCY" MAM 39 LAT.OD OKOŁO 2-CH MIESIĘCY MAM SILNE ZAWROTY GŁOWY Z NUDNOSCIAMI.SĄ NAGŁE I B.SILNE.ROBIŁAM TK GŁOWY BEZ KONTRASTU-JAMA PORENCEFALICZNA ŚR.5MM W JĄDRACH PODKOROWYCH PO STRONIE LEWEJ.KRWIAKA ŚRÓD-ANI PRZYMÓZGOWEGO NIE UWIDOCZNIONO.UKŁAD KOMOROWY BEZ CECH UCISKU I PRZEMIESZCZENIA.ROWKI SKLEPISTOŚCI I ZBIORNIKI PŁYNOWE PODSTAWY ZACHOWANE. CZY BADANIE WYJAŚNIA TE ZAWROTY GŁOWY NAGŁE .ROBIŁAM BADANIA KRWI .ANEMII NIE MAM.DZIĘKUJE

Proszę się udać do laryngologa ,który rozważy inne przyczyny.Być może zaleci próbę pobudliwości błędników.nadal trzeba dążyć do wyjaśniena przyczyn problemu.Obecność malej jamy porencefalicznej o takiej lokalizacji nie stanowi przyczyny Pani dolegliwości.
Można tez rozważyć ocenę przepływu kręgowego badaniem usg Duplex Doppler tt.szyjnych.

Pozdrawiam ciepło