Silne zawroty i ból głowy, złe widzenie i wrażliwość na światło a zwężenie krążków kręgosłupa

mam zwężenie krążków c3,4,5,silne zawroty,dziwny ból głowy u góry jakby przygniatało coś,ciężka głowa,słabe widzenie szczególnie o zmierzchu,wrażliwość na światło.Nikt z lekarzy nic nie mówi bo po prostu nie wykonują badań.Nie mogę funkcjonować,życ normalnie,wychodzić z domu z obawy,że zemdleję.Boli mnie kark,sztywność,ból pleców,drżenie miesni ręki,czasem nogi,mam podwyższony cholesteroli trójglicerydy,ból w klatce-echo dobre.Czy mam podejrzewać udar czy powikłania kręgów szyjnych,co robić,pozd

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy wymagają wykonania dodatkowych badań. Wymagana jest konsultacja neurologiczna i/lub ortopedyczna.