Silne zmęczenie przy depresji i nerwicy

Choruję na depresję i nerwicę od kilku lat (3-4 lata) odczuwam straszne, dręczące zmęczenie, nie biorę żadnych leków, które mogłyby powodować takie stany. Czy jest możliwość, abym wróciła do dawnej formy. Uczestniczę w terapii jednak nie przynosi ona skutków.

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pani o swoich objawach oraz wątpliwościach ze swoim psychoterapeutą, który Panią zna.

Witam. Może warto zwrócić się po pomoc również do psychiatry. Nasz mózg to biologiczno-chemiczno-fizyczna fabryczka i czasami potrzebuje leków do poprawy funkcjonowania. Warto tez uczciwie porozmawiać ze swoim psychoterapeutą. Pozdrawiam