Silne żółte upławy z pochwy

Witam, od jakiegoś czasu ma silne upławy z pochwy. Są koloru jasno żółtego a czasem (najczęściej po stosunku) jasno seledynowego oraz mają strukturę przypominającą łuszczenie się skóry. Od 5 lat stosuję antykoncepcję (naraya) ostatnio przeszłam całą kurację Gynaginem
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje mogą sugerować nawrót zakażenia. Nie można także wykluczyć infekcji grzybiczej. Proponuję udać się do lekarza.