Silny ból 4. dni po operacji przepukliny kręgosłupa na odcinku lędźwiowym

Witam, dokładnie 4 dni temu miałam operowaną przepuklinę kręgosłupa na odcinku lędźwiowym L4 i L5, teraz jestem już w domu, środki przeciwbólowe podawane w szpitalu przestały działać. Zaczełam ponownie odczuwać ból tak silny jak przed operacją - całej nogi i pośladka. Czy w takim razie powinnam się martwić? Czy na efekty operacji czeka się dłuższy okres czasu?

Efekt operacji zwykle wymaga dłuższego czasu, szczególnie jeśli choroba trwała długo. Czasem dolegliwości pozostają pomimo operacji, zmienia się tylko ich charakter i nasilenie. Jednak nasilenie dolegliwości w tak krótkim czasie od zabiegu wymaga kontroli u lekarza leczącego-operatora. Szczególnie że, jak Pani opisuje, maja one charakter bólu korzeniowego a nie tylko okolicy operowanej-rany operacyjnej.