Silny ból brzucha

Wczoraj przez cały dzień dobrze się czułam, jednakże w drodze do domu po pracy przebiegam się kawałek i zaczęło mnie coś boleć w dolnej części brzucha. Ból był o tyle wielki że chodzenie sprawiało mi ból. Teraz jest już lepiej ale w dalszym ciągu boli i nie wiem czy mam iść do lekarza czy też samo przejdzie.
KOBIETA ponad rok temu

Szanowna Pani!

Jeśli ból był na tyle duży, że utrudniał chodzenie należy zgłosić się do lekarza. Lokalizacja bólu i okoliczności mogą wskazywać na różne przyczyny od błahych jak podrażnienie bardzo wrażliwej na wstrząsy śledziony po uszkodzenie narządu rodnego.