Silny ból głowy w okolicy skroni

Witam. Obudziłem się dzisiaj z potwornym bólem głowy w okolicy skroni. Pojawiły się wymioty oraz ból żołądka. Remperatura ciała spadła do 35,6°C. Lekarz stwierdził, że jest to wirusówka związana z żołądkiem i należy wyekiminować najpierw te objawy. Dostałem nospę oraz Metoclopramidum. Jednak na ból głowy nie przepisał nic. Czy mam się czym martwić? Obawiam się błędnej diagnozy.

Ból głowy występuje przy niestrawnościach, infekcjach itd. jeśli ustąpił po zastosowanym leczeniu nie należy się martwić, obniżona temperatura nie ma większego znaczenia,

Niestety nie widzę pacjenta, więc trudno mi coś powiedzieć więcej.
Jeśli nie ma objawów oponowych, to raczej można poczekać 1-2 dni i zobaczyć co dalej.óle głowy mogą być objawem każdego praktycznie schorzenia w tym "jelitówki".
"Potworny" ból głowy to nieco mało dla mnie, abym coś więcej powiedział. Czy ból był nagły? Czy była utrata przytomności?
W razie wątpliwości proponuję kontakt z lekarzem rodzinnym.