Silny ból lewej strony klatki piersiowej

Dzień Dobry Mam straszny ból z lewej strony pod klatka piersiową, ktore utrudniaja mi wykonywać jakie kolwiek czynności, takze jak oddycham to czuje ból. Co to może byc?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Izolowany ból w obrębie klatki piersiowej zależny od fazy oddechu, bez innych objawów najczęściej ma podłoże nerwowo-mięśniowe. Jeśli ten ból będzie narastać lub utrzymywać się przez kolejne dni, proponuję skonsultować się z lekarzem internistą.