Silny ból mięśni w czasie spoczynku

Hej Od kilku miesięcy mam bóle mięśni. Pojawiają się one w prawej nodze a najbardziej mnie bolu tuż za kolanem. Pojawiają się one kiedy nie jestem w ruchu jak siedzę i śpię. Bóle są silne. Byłem u kilku ortopedów ale nie nic nie wykryli. Przepisali mi leki na bóle stawów. W aptece zakupiłem jakieś maście na bóle mięśni. Nic z w/w rzeczy nie pomogło. Kiedy chcę wyprostować nogi to tuż za kolanem boli najbardziej. Proszę o pomoc jaka jest tego przyczyna i jak to mogę wyleczyć. Dziękuję. Mateusz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazane jest w tej sytuacji wykonanie USG stawu kolanowego z oceną struktur miękkich stawu.