Silny ból opiłowanych zębów

Witam, 4 dni temu miałam opiłowane dwa zęby (górna 3 i 6 ) pod most. Dentysta założył mi tymczasowe korony, w związku z tym moje pytanie. Odczuwam dość silny ból opiłowanych zębów, czy to normalne? Dodam, że kolejną wizytę mam dopiero za 10 dni, więc boję się , że ból nie ustąpi. Co robić? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź.

Witam serdecznie,
Niestety podczas szlifowania zębów może zdarzyć się podrażnienie miazgi, które wywołuje jej stan zapalny. Najprawdopodobniej to właśnie wydarzyło się w Pani przypadku.
W takiej sytuacji najczęściej zęby trzeba niestety leczyć kanałowo, po uprzednim potwierdzeniu diagnozy.
Należy jak najszybciej zgłosić się do swojego stomatologa, aby odpowiednio zaplanować dalsze leczenie.