Silny ból pleców a wynik tomografii komputerowej kręgosłupa

Witam MAM 31 lat z powodu bólu pleców dośc silnych zę mam problemy z chodzeniem nie mogę prawej nogi stawiac na ziemie i sie wyprostować po 1h odpoczynku ból mija robiłam tomograf kręgosłupa i stwierdzono u mnie że, trzony kręgów lędzwiowych odpowiedniej wysokości ieznacznie obniżony krążek m-k L5-s1 uwypuklony krażek m-k L4 L5 bez struktur wewnątrzkanałowych pozostałe zobrazowane przestreznie m-k w normie stenozy kanału kręgowego ani otworów m-k nie wykryto l

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zmiany wskazują na niewielki bulbing. Wskazna konsultacja z neurochirurgiem.