Silny ból pod prawym żebrem, bóle głowy i osłabienie

Witam mam dziwny problem otóż od bardzo długiego czasu zaczeły sie bóle gdzieś w okolicy pod prawymi żebrami,ból przypomina jak gdyby ktoś mnie sciskał z całej siły.Ostatnio ból sie nasilił oraz doszło do tego znaczny spadek kondycji,bóle głowy dosc silne oraz mocne skurzcze serca ból jest dośc silny czasami musze usiaśc bo nie da sie wytrzymać mam pytanie co to jest?

Marta Mielniczuk

Pana objawy mogą mieć zarówno podłoże somatyczne jak i psychogenne. Na pewno powinien Pan udać się na wizytę do lekarza POZ, lekarz po zbadaniu Pana i zebraniu dokładnego wywiadu co do okoliczności występowania i charakteru bólu będzie mógł podjąć decyzje terapeutyczne bądź skierować Pana na dalszą diagnostykę. Pozdrawiam.