Silny ból podbrzusza i brązowe plamienie a staranie o dziecko

w sobote dostalam sile bole w podbrzuszu nawet tabletki nie pomagaly do tego mialam brazowe plamienie w niedziele rano tez byly plamienia i do tego ten okropny t bol po poludniu dostalam lekkie krwawienie krwia ostatni okres mialam 2 pazdziernika powinnam dostac okres dopiero dzisiaj .robialam dzisiaj test ciazowy ale wyszedl negatywny .a i ostatnio kochalam sie z partnerem 14 pazdziernika i wytrysk byl we mnie bo staramy sie o dziecko . wynik moj hcg to 2.00 a norma to 4 .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji myślę iż nie jest to wynik obecności ciąży. Warto udać się jednak do ginekologa by wykonać podstawowe badania w tym ocenę poprzez USG.