Silny ból podbrzusza podczas stosunku i po nim

dzień dobry. w nocy podczas stosunku wystąpił ostry, kłujący ból w podbrzuszu promieniujący do żeber. rano bolał mnie przy jakimkolwiek napinaniu mięśni brzucha i bolał mnie cały prawy bok,aż do szyi. najgorszy ból ukazuje się przed wizytą w toalecie. (Ilona, 21 lat)

Zalecam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu lub ginekologa. Na początek jako rozpoznanie wstępne możemy przyjąć zapalenie pęcherza - preparat urofuraginum.