Silny ból pomiędzy łopatką a szyją

Witam serdecznie, od ponad tygodnia mam silny ból pomiędzy lewą łopatką a szyją.Przypuszczam że po treningu siłowym. Ten ból jednak nie ustępuje ,Nic nie brałam, myślałam że samo przejdzie. Po tygodniu zastosowałam ketonal (1xrano) , eferalgan ( 1x wieczorem na noc i 1x teraz rano- tabletki musujace) oraz smarowanie Ben Gaj (2 razy). Czy powinnam skonsultować się z lekarzem rodzinnym? (unikam tego bo i tak od razu się nie dostanę do lekarza). Czy mogę dalej stosować ketonal i eferalgan?

Witam, proszę nie stosować równocześnie Ketonalu i Efferalganu - są to leki z tej samej grupy terapeutycznej, należy unikać takich połączeń. zaleciłbym częstsze smarowanie maścią - 4-5x dziennie, jeśli dolegliwości nie ustąpią w przeciągu tygodnia proszę zgłosić się do lekarza.