Silny ból stawu barkowego i zerwanie ścięgna mięsnia

mam skierowanie na operację stawu barkowego(zerwane ścięgno mięśnia w dystalnym odcinku na całej grubości,zanik mięśnia)jestem z Gdyni czy są inne sposoby na wyleczenie ? w klinice w Gdańsku będą dopiero zapisywać na operację planowane w styczniu 2015na 2021rok a ja ręką nie mogę ruszać każdy ruch to straszny ból ,nawet w nocy ból mnie budzi ,tabletki przeciw bólowe nie pomagają ,maści też nie co robić,proszę o pomoc .EWA l.53

Małgorzata Panek

W przypadku całkowitego zerwania ścięgna mięśnia z zanikiem konieczna jest rekonstrukcja operacyjna. Bez tego nie będzie możliwe przywrócenie pełnej funkcji barku. Proszę udać się do ortopedy. Zaproponuje on Pani skuteczne leczenie przeciwbólowe, a także poradzi w sprawie miejsca wykonania zabiegu.
Pozdrawiam