Silny ból w łopatce nasilający się przy kichaniu i oddychaniu

Witam. Od pół roku mam silny ból w lopatce nasilające się przy kichaniu i oddychaniu. Byłam u specjalisty ortopedy i miałam przeswietlenie. Stwierdził iż dostałam blokady mięśnia od ciężkiej pracy fizycznej i że musi ta blokadę zdjac ponieważ uciska mi na nerw i stąd silny ból.dostalam leki i ćwiczenia rozluzniajace na 2 tygodnie po czym mam zgłosić się na to zdjęcie blokady. Nie moge nigdzie znaleźć informacji o czymś takim. Na czym to polega? Jak wygląda to zdjęcie blokady ?

Lek. Bartosz Domagała

Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego i stosować się do jego zaleceń.