Silny ból w pozycji siedzącej po laparoskopowym usunięciu guza jajnika

Witam, Na początku stycznia miałam zabieg laparoskopii guza 8 cm, mieszczącego się w środku jajnika. Po wyjściu ze szpitala otrzymałam dwa tygodnie zwolnienia szpitalnego. Otrzymałam również informację, że po wynikach mam zgłosić się na kontrolę. Po dwóch tygodniach nadal nie mogłam siedzieć dłużnej niż 20 min. Lekarz pierwszego kontaktu wystawił mi zwolnienie do czasu wizyty kontrolnej. Już minęło ponad trzy tygodnie od zabiegu. Pomimo tego, że w drugim tygodniu dużo chodziłam, w trzecim ból był tak silny, że tylko mogłam leżeć. Za kilka dni mam wizytę kontrolną. Czy to normalne, że nadal nie mogę długo siedzieć? Zależy mi na szybkim powrocie do pracy, ale w tej sytuacji nie wiem jak wytrzymam ponad 8 godzin w pozycji siedzącej.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym pilna konsultację ginekologiczną tam gdzie Pani była operowana.