Silny ból w prawej łopatce i okolicy kręgosłupa odcinek piersiowy

Witam mam taki problem miałem silny ból w prawej łopatce i okolicy kręgosłupa odcinek piersiowy> Lekarz przepisał mi Trosicam i sirdalud plus fizykoterapię>Ból ustąpił -pomogło ale w zamian za to mam bóle brzucha nudności (nie brałem żadnych osłonowych tabletek 9 dni bo niewiedzaiłem że mam brać ) jak teraz poóc sobie z tymi bólami mam wrażenie że wywołały je wyżej podane tabletki Pozdrawiam Adam

Przy objawach żołądkowych najlepiej odstawić, zwłaszcza że objawy główne ustąpiły. Jak będzie brzuch bolał dalej to trzeba będzie odwiedzić lekarza rodzinnego.