Silny ból w prawym podbrzuszu

Trzy dni po okresie mam tak silny ból w prawym podbrzuszu że nie mogę nawet podnieść się z łóżka . Byłam u 10 specjalistów wydałam wydałam fortunę na nich a oni przepisują tylko leki rozkurczowe i przeciwbólowe . Mówią że tak jest przed owulacją . W tych dniach odechciewa mi się żyć . Proszę napiszcie jak złagodzić ten ból .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety porada internetowa ma się nijak w stosunku do bezpośredniej wizyty u ginekologa. Leki rozkurczowe i przeciwbólowe są oczywiście wskazane doraźnie w celu łagodzenia bólu.