Silny ból z lewej strony pod piersią w 25 tygodniu ciąży

Dzień dobry, jestem w ciąży w 25 tygodniu. Od dwóch tygodni odczuwam mocny ból z lewej strony pod piersią rozchodzący się do boku i przechodzący pod łopatkę. Jest to początkowo kłucie, następnie pieczenie. Ból ten pojawia się codziennie po zjedzonym posiłku w południe i utrzymuje się do chwili zaśnięcia. Jest on najbardziej dokuczliwy gdy siedzę mniej natomiast gdy leże na plecach. Czy jest to coś poważnego, jakie badania powinnam wykonać?

Milena Lubowicz

Na pewno nie należy tego lekceważyć, tylko udać się do lekarza, który Panią zbada i zleci badania dodatkowe. Sprawa nie musi być związana z ciążą, ale na pewno trzeba ją wyjaśnić.
Pozdrawiam