Silny ból zęba po leczeniu kanałowym i opuchlizna

Witam serdecznie. Strasznie boli mnie ząb po leczeniu kanałowym jestem również lekko opuchnięta.Wizyt było 3.Lekarstwo,ponieważ był stan zapalny,czyszczenie kanałów i ich zaleczenie,ponowne czyszczenie i wypełnienie kanałów ,zamknięcie zęba.Przed zamknięciem zęba dent.zrobiła RTG czy wszystko jest w porządku i zamknęła zęba.Po tej wizycie strasznie boli mnie ząb jest również czuły na dotyk.Jaka może być przyczyna tego bólu?Jest on normalny czy udać sie na wizytę?Z góry dziękuję za odpowiedź.Ewa

Witam
,bardzo rzadko po wypełnieniu kanałów może pojawić się ból zęba, który jednak dość szybko przechodzi. Być może jest jeszcze jeden kanał, który nie został znaleziony. Najrozsądniej byłoby przy takim bólu udać się do stomatologa aby jeszcze raz sprawdził czy wszystko ok. Pozdrawiam i życzę powodzenia;)