Silny ból żebra pod lewą piersią przy anoreksji

Witam od paru dni strasznie boli mnie żebro pod lewą piersią ból jest straszny nie daje mi spać w nocy, nawet nie mogę się doktnąć w tym miejscu, dodam że nie miałam żadnego urozu uderzenia ani nic takiego, choruję na anoreksje.

Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym Panią (bo mam nadzieję, że anoreksja jest kompleksowo przez Panią leczona przez zespół specjalistów - lekarza, psychologa, dietetyka) i z nim przeprowadzić badanie. Być może Pani problem wynika z jakiegoś mechanicznego urazu, na który nie zwróciła Pani nawet uwagi a w obecnym stanie wywarł duży problem. Pozdrawiam.

Witam,

Proszę iść do lekarza pierwszego kontaktu, musi to obejrzeć, ponieważ przyczyny bólu mogą być różne. Co do anorexii, to sugeruję terapię grupową lub indywidualną. Można skorzystać z leczenia w ramach NFZtu lub prywatnie.