Silny i kłujący ból przy torbieli macicy

Witam mam torbiel w macicy wielkości 11 mm byłam już u lekarza ginekologa który wykonał mi badania USG zapisał leki hormonalne lesiplus jednakże silny kłujący ból nie ustępuje a pan doktor kazał mi się z tym udać do chirurga i zastanawiam się co to ma ze sobą wspólnego. bardzo proszę o jakieś wskazówki jak pozbyć się tego okropnego bólu ps żadne tabletki przeciw bólowe nie pomagają a niektóre pozycję ciała powodują że ból wzrasta i prowadzi to do ogólnego zmęczenia organizmu po przez brak snu.

Milena Lubowicz

Myślę, że ginekolog chce wykluczyć inne choroby w obrębie jamy brzusznej, które ten ból mogą powodować, gdyż nie są to dolegliwości typowe dla torbieli jajnika.
Pozdrawiam