Silny i nawracający ból kolana

Od roku mam silnypowracajacy bol lewego kolana.Od jakiegos czasu dokucza mi czesciej niz zwykle.Robi sie purpurowo-fioletowe i wydaje sie wieksze.Ostatnio ulge przynosi mi "rozchodzenie bolu".Wydaje mi sie tez ze kolano jest dziwnie puste.Mialam robione badanie krwi i przeswietlenie.Bylo ok.Od jakis 2tyg zaczela mnie bokec prawa lopatka.Teraz bol promieniuje do lokcia i reka zaczela dziwnie "strzykac".W mojej rodzinie dziedziczny jest reumatyzm.Mam 25 lat i na codzien jestem dosc aktywna.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z reumatologiem gdyż wspomniane objawy i ich lokalizacja może mieć związek z jedną z chorób reumatycznych.