Silny i piekący ból piszczela

Witam 3 grudnia mialem zrobiona rekonstrukcje wiezadel krzyzowych przednich poczwornym peczkiem ze sciegna miesnia polsciegnistego i smuklego metoda ZIPLOOP guzik SN. Nie wiem,czy cos mi sie tam porobilo,po powrocie do domu mialem orteze i poruszalem sie o kulach,troche sie ruszalem moze niepotrzebnie…Takie wstawanie i wiadomo pojscie pare razy do wc czy lazienki… Z domu na razie nie wychodzilem. Moj najwiekszy problem polega na tym,ze podczas wstawania z lozka czuje ogromne wrecz pieczenie w okolicach piszczela i z tylu nogi. Z tylu nogi az tak nie piecze,jednak przod to jakas masakra…Bol jest ogromny pulsujacy… Jak leze to na szczescie tego bolu nie czuje w ogole,boli jedynie kolano od lewej strony ale tez nie caly czas. W ciagu dnia leze,jednak kazda proba wstania konczy sie wlasnie “ognistym” bolem

Czy ból wystąpił dopiero w domu czy już w szpitalu? Podane obawy są niepokojące, jeżeli jest taka możliwość proponuję kontrolę u ortopedy, który prowadził leczenie.