Silny stres i złe samopoczucie

Jestem 22 letnim mężczyzną. Od dziecka borykam się z problemem jakim są moje nerwy. Od pewnego czasu w podstawówce gdy miałem iść do szkoły to reagowałem wymiotami i silnym stresem. Przez ten okres w miarę funkcjonowałem jednak nowe zdarzenia wywoływały silny stres i fatalne samopoczucie. Teraz jestem już dorosły moim marzeniem jest poznanie miłości i założenie rodziny ale uniemożliwia mi to stres. Czytałem dużo o schizofreni prostej, przez co bardzo się obawiam że cierpię na coś poważniejszego.

Witam,

Schizofrenia to poważna diagnoza, a schizofrenia prosta występuje niezwykle rzadko. Proszę nie martwić się na zapas i udać się do dobrego terapeuty.

Pozdrawiam