Sine oko w kąciku, powiększone węzły chłonne za uchem i ból pod pachą a wyniki badań

Witam od tygodnia mam sine oko w konciku łzawym, od tygodnia zauwarzyłam powiększone węzły chłonne pod lewym uchem i boli mnie pod pacha po prawej stronie, jestem osłabiona , zrobilam sobie wyniki krwi oto one WBC 4,1. RBC 3,80 HGB 11,6 HCT 34,3 . a i do tego dostalam w niektórych miejscach male siniaczki.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna pani,
Pani objawy wymagają wykonania dodatkowych badań i konsultacji lekarskiej.