Siniak i zgrubienie na po uderzeniu w kość piszczelową

Pytanie moje dotyczy prawej nogi, okolicy dolnej łydki przy piszczelu. Uderzyłam się w to miejsce i powstał siniak. Nie ma już po nim śladu jednak pod skórą wyczuwam niewielki guzek, grudkę nie wiem dokładnie, wielkości groszku. Czy to powód do zmartwienia? W nogę uderzyłam się w czerwcu i od tej pory mam tę grudkę pod skórą.
KOBIETA ponad rok temu

opis może odpowiadać zwapnieniu które pojawia się jako zejście po krwiaku pourazowym - zmiana kompletnie niegroźna (jeśli nie rośnie) i może pozostać nawet do końca życia. proponuje jednakże pokazać lekarzowi przy okazji jakiejkolwiek wizyty.
Pozdrawiam
Marcin Koncewicz