Siniaki na nogach po lekach na nadciśnienie

Witam. Mam 45 lat. Około roku temu zdiagnozowano u mnie nadciśnienie tętnicze. Po przyjęciu kilku dawek leku zauważyłam na nodze czerwone plamy, które z biegiem czasu stawały się większe i zmieniły kolor na sino brązowo zółte. Teraz moja noga wygląda jak wielki siniak i nikt nie potrafi mi pomóc pozbyć się tej przypadłości. Byłam u dermatologów i chirurga naczyniowego, który wykonał USG żył. Badanie nie wykazało niczego szczególnego. Co to może być, gdzie sie jeszcze udać, jakie badania wykonać

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jakie leki Pani przyjmuje. Czy aby oprócz tych na nadciśnienie nie ma tam leków na podwyższony cholesterol?