Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Siniaki po hula hop z wypustkami

Od kilku dni ćwiczę na hula hopie z wypustkami. Zrobiły mi się duże siniaki. Proszę o odpowiedź czy dalej ćwiczyć ( nie sprawia mi to wielkiego bólu) czy poczekać aż siniaki zejdą. Dziękuję za odpowiedź
ponad rok temu

Niepokojące zmiany skórne

Zauważyłeś na swojej skórze zmiany, które cię niepokoją? Zastanawiasz się, co z tym zrobić? Obejrzyj nasz film i dowiedz się, co powinieneś zrobić w takiej sytuacji.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji warto zaprzestać ćwiczeń, choćby do momentu zejścia zasinień. Warto jednak zastanowić się dlaczego one się pojawiły. Warto wykonać podstawowe badania krwi by ocenić stan twojego organizmu. Zgłoś się do swojego lekarza rodzinnego.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
proszę poczekać, aż zejdą siniaki. Jeśli nie będzie przebarwień na skórze można dalej ćwiczyć bez obaw i jeśli pojawią się znowu nie trzeba przerywać ćwiczeń.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy