Siny członek po seksie a ucisk prezerwatywy

Ostatnio po sexie mój członek zrobił się z jednej strony siny. Czy mogło to być spowodowane ocieraniem lub uciskiem prezerwatywy?

Lek. Artur Jeliński Urolog

Trudno powiedzic nie widzac tego oczym pan pisze. Prezewatya raczej niepowinna powodowac tego typu zmian ,Jezli opisane przez pana zasinnienie znikneli to niema czym sie przejmowacw razie watpliwosci wizyta u urologa