Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 6 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Siny członek po seksie a ucisk prezerwatywy

Ostatnio po sexie mój członek zrobił się z jednej strony siny. Czy mogło to być spowodowane ocieraniem lub uciskiem prezerwatywy?
MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Artur Jeliński Urolog
74 poziom zaufania

Trudno powiedzic nie widzac tego oczym pan pisze. Prezewatya raczej niepowinna powodowac tego typu zmian ,Jezli opisane przez pana zasinnienie znikneli to niema czym sie przejmowacw razie watpliwosci wizyta u urologa

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy